Home Video lajme Mall per Memedhene – Urimi i Top Media-s per festat

Mall per Memedhene – Urimi i Top Media-s per festat

244
0

I Madhi Avni Mula dhe e Madhja Vace Zela te cilet e kompozuan dhe e kenduan kete kenge te magjikshme e cila do tu jetoje cdo shekulli qe do te vij e cdo regjimi te kaloje vendi yne! Zoti e bekofte Arberine, Zoti e bekofte Shqiperine dhe trevat e saj! Flm Top Media qe na mundesoni e na pershendesni cdo vit me kenge qe jane mallengjyese dhe magjepse ne cdo aspekt! URIME…