Home Aktualitet Maqedoni sekuestrohet 135 kg droge vinte nga Shqiperia

Maqedoni sekuestrohet 135 kg droge vinte nga Shqiperia

256
0

Sipas medieve vendase droga vinte nga Shqiperia Sasia e droges eshte gjetur ne nje veture ne te cilen ndodheshin dy shqiptare nga Maqedonia perkatesisht Muhamer Maksuti dhe Xhevat Ademi nga Gostivari brbrPolicia maqedonase beri te ditur se droga ishte porositur muaj me pare ne Shqiperi ndersa destinacioni i saj ishte Zvicra brbrbr


Gazetastart