Home Lajme Sport Merkato italiane, levizjet e fundit tek INTER, MILAN dhe JUVE (VIDEO)

Merkato italiane, levizjet e fundit tek INTER, MILAN dhe JUVE (VIDEO)

449
0


Skuadrat e medha te kampionatit italian vazhdojne me rivalitet ne merkaton e veres. Inter kerkon Lucas, Milani ne gjurmet e Rosit…