Home Lajme Sport Milan jep Jankulovski dhe Abbot per Bocchetti

Milan jep Jankulovski dhe Abbot per Bocchetti

226
0

Sport: Ka nje emer te ri per mbrojtjen e Milanit.Rritja e kontakteve ndermjet ekipit te Milanit dhe Xhenoas mund te coj tek nje tjeter levizje mes klubeve.Behet fjale per mbrojtesin Italian Bocchetti.Ai shihet si nje perforcim me shume per kuqezinjte dhe mund te arrije ne forme kredie tek klubi i Milanit perfshire ktu edhe dy lojtar milaniste(Jankulovski dhe Abbot). /Shqiplajme.com/