Home Aktualitet Miliona leke per zbukurimet ne Tirane, pema 22 metra (FOTO)

Miliona leke per zbukurimet ne Tirane, pema 22 metra (FOTO)

482
0

Miliona leke jane shenzuar per zbukurime ne rruget e Tiranes per festat e fundvitit. nje peme gjigande ne mes te sheshit skenderbej 22 metra e larte dhe te tjera. Shikoni fotot.