Morati heq nga merkato Maicon dhe therret Cassanon

Sport: Edhe presidenti i shtepise zikalter jep mendimin e tij per ekipin Interist.”Jam shume i lumtur per ekipin qe kemi ndertuar,dhe do te ishte nje gabim shume i madh nese do te largonim ndonje prej tyre,sidomos Maicon”.Ai nuk eshte vetem nje lojtar,por nje enderr qe te gjithe klubet e enderrrojne!

Keto kane qene disa nga fjalet e Moratit ne konferencen per shtyp duket shtuar se Maicon do te hiqet nga lista e tranferimeve.Nderkohe ai ka dhene edhe nje mendim per Sulmuesin e Sampdorias,Cassanon duke deklaruar se ai mund te jete zevendesuesi ideal neqoftese Balotelli largohet./Shqiplajme.com/
http://shqiplajme.com/morati-heq-nga-merkato-maicon-dhe-therret-cassanon/

Comments are closed.