Home Lajme Sport Moratti kerkon Cassanon

Moratti kerkon Cassanon

258
0

Sport: Presidenti i Interit Massimo Moratti kerkon Cassanon.Duket e pabesueshme por Moratti ka pasur gjithmone simpati per lojen e tij dhe ka shume mundesi qe ai te bashkohet me Interin kete sezon.Cassano mund te jete zevendesuesi ideal i Balotellit neqoftese ky i fundit largohet per tek Manchester City ne rast te ndonje marrveshjeje.Megjithese duket si dicka e pamundur per shkak te shume arsyeve,”rebeli” eshte gjithmone nje alternative dhe perforcim shume i mire per Interin,duke pare edhe fantazine dhe potencen qe zoteron lojtari./Shqiplajme.com/
http://shqiplajme.com/moratti-kerkon-cassanon/