Home Lajme Sport Mourinho: Karim Benzema,Cristiano Ronaldo & Gonzalo Higuain jane e ardhmja e Real

Mourinho: Karim Benzema,Cristiano Ronaldo & Gonzalo Higuain jane e ardhmja e Real

355
0

Sport : “The Special One” eshte shume i kenaqur me performancen qe Real Madrit ka treguar ne fazen pergatitore ne Amerike,dhe deklaron se eshte gati per sezonin e ri.Ai gjithashtu ka prekur temat e Raul dhe Guti: “Ata jane dy lojtare te kalibrit te larte qe Real veshtire se do ti kete perseri”.Ai pret qe lojtaret te harrojne largimin e tyre dhe te shikojne perpara pasi i pret nje sezon mjaft i veshtire.Ne deklaraten e tij Mourinho gjithasthu ka shtuar se Christiano Ronaldo,Christiano Higuain dhe Karim Benzema jan e ardhmja e Realit. /Shqiplajme.com/
http://shqiplajme.com/mourinho-karim-benzemacristiano-ronaldo-gonzalo-higuain-jane-e-ardhmja-e-real/