Ndeshja e plote Shqiperi – Kamerun 0-0 (VIDEO)

Shiko ndeshjen e plote miqesore midis perfaqesues se Shqiperise dhe Kamerunit e luajtur me nentor 2012 e transmetuar nga TVSH.


Comments are closed.