[vc_row][vc_column width=”1/1″]

[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”2/3″]

Aktualitet

Borë në pranverë: Thethi “vishet” me të bardha

Reshje shiu dhe temperatura të ulëta kanë përfshirë vendin këto ditët e fundit. Ndërkohë që Tirana është dyndur sot...

Peqini

Shkumbini, lumi i plehrave

Pranvera është stina ku bie më shumë në sy gjendja katastrofike e mjedisit në vendin tonë. Pamja që...
[/vc_column][vc_column width=”1/3″][td_block_social_counter facebook=”tagdiv” twitter=”tagdivofficial” youtube=”tagdiv” custom_title=”STAY CONNECTED” border_top=”no_border_top”]

Sport

Nga Bota

[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″]
[/vc_column][/vc_row]