Nje kapele e NE-YO 5000 funte

Lajme VIP-Kapelja eshte gjeja qe rralle here e heq nga vetja sepse e maj shpesh,dhe nje kapele e imja kushton 5000 funte u shpreh Ne-Yo. Kengetari i mirenjohur krijuesi i hitit qe beri buje “Miss Independent” njihet per mbajtjen e kapeleve ne forma stilistike dhe tregon qe shpenzon shume per ta pasi jane si nje pjese e trupit te tij.Shumat e tij per nje kapele tejkalojne mijerat dollare por ai nuk pendohet qe shpenzon kaq shume per nje kapele pasi ka filluar ti mbaje ata qe ne shkollen e mesme,dhe nese do te ishte e nevojshme do bente edhe dush me kapele por nuk eshte e nevojshme kjo gje tha Ne-Yo /shqiplajme.comComments are closed.