Home Aktualitet Nje tjeter grevist djeg veten me benzine (VIDEO)

Nje tjeter grevist djeg veten me benzine (VIDEO)

401
0

Nje tjeter grevist nga nga rradhet e ish te perndjekurve politik i ka vene flaken vetes sot ne mesdite duke e shtuar ne 2 personave qe kryejn nje gjest te tille.
47 vjecari Lirak Beko ka lyer veten me benzine dhe kandezur vete me pas shkrepsen ne prani te kamerave dhe grevisteve te tjere.
Grevisti ndodhet ne nje gjendje te rende pasi djjegja arriti shkallen 40%, po ashtu plage te renda ka pesuar dhe shoku i tij i cili ka tentuar te shuaje flaket e perhapura ne trupin e tij.