Patozi në News 24: Opozita do të rikthejë 97′ me demonstrata

Kryetari i Grupit Parlamentar të PD-së Astrit Patozi gjatë një interviste në emisionin “5 pyetje nga Babaramo” mbështet qëndrimin e maxhorancës dhe shkon në një linjë me ta, teksa deklaron se videoja Meta-Prifti është e montuar nga Edi Rama. Sipas Patozit, videoja u bë publike për të dëmtuar Sali Berishën.

Comments are closed.