Home Aktualitet Pogradec, mbytet në liqen një 18- vjeçar

Pogradec, mbytet në liqen një 18- vjeçar

264
0

Një 18- vjeçar është mbytur sot në liqenin e Pogradecit, ndërsa kishte shkuar me familjen për pushim. I riu është identifikuar si, Marjo Malko dhe mësohet se trupi i tij u gjet nga pushuesit e tjerë. Ngjarja ka ndodhur në zonën e quajtur si “1 Maji”. Policia ka shkuar në vendngjarja, ndërsa ka nisur hetimet.

Panorama ONLINE