Home Video lajme Pronat, banorët e Orikumit dhe Dukatit sërish në protestë

Pronat, banorët e Orikumit dhe Dukatit sërish në protestë

299
0

Banorët e Orikumit dhe Dukatit kanë zhvilluar sot një tjetër protestë ku kërkojnë të zgjidhet cështja e pronave të tyre. Protesta këtë radhë ka qenë e qetë.