Home Video lajme PS: Berisha flet për lajthi e hesht për krizën

PS: Berisha flet për lajthi e hesht për krizën

235
0

Partia Socialiste përsëriti akuzat se Berisha ka futur vendin në qorrsokak dhe i bën apel qytetarëve t’i bashkohen demonstratës së 21 janarit. Deputeti Sajmir Tahiri tha sot nga selia rozë se PS është e shqetësuar për “provokimin e përditshëm” që po bën ky Kryeministër “i zënë peng nga korrupsioni dhe paaftësia”