Home Video lajme PSD, Gjinushi: Zgjedhjet e parakohshme, zgjidhin krizën

PSD, Gjinushi: Zgjedhjet e parakohshme, zgjidhin krizën

233
0

Kreu i PSD-së akuzon KQZ si bashkëpunëtor të qeverisë për manipulimin e zgjedhjeve dhe bëri thirrje për një qëndrim të përbashkët opozitar për të larguar qeverinë Berisha.