Home Web/Hi-Tech Pyetje te provimit per patente – Testi i patentes

Pyetje te provimit per patente – Testi i patentes

9585
14
Pyetjet e provimit te patentes

Pyetjet e provimit te patentes mund ti gjeni online ne faqen tone te internetit. Teste Sinjalistika rrugore

Ketu do te gjeni te gjitha pyetjet qe bien ne provimin e teorise per patente shoferi per kategorine normale ose sic quhet ndryshe Kategoria B

Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimeve të Transportit Rrugor eshte enti i cili ofron per perdoruesit e saj Teste te ndryshme dhe  materiale informuese per Lejen e Drejtimit ose sic quhet ndryshe dhe Patenta shoferit.

Zakonisht autoshkollat shqiptare nuk i japin falas keto pyetje por ose i shesin ose nuk din per ti shkarkuar pyetjet e provimit te patentes.

Ky eshte liku i sitit te drejtorise e cila i ka materialet te ndara  dhe veshtire per ti gjetur. http://www.dpshtrr.gov.al/

Ndersa tek linku me poshte do te gjeni nje permbledhje te  plote qe kemi bere ne per te shkarkuar, ku ka teste per patente shqip, kodi rrugorpyetje dhe pergjigje te zgjidhura qe bien ne provimin per te marre patenten e Automjeteve:

KLIKO KETU  SHKARKO Pyetjet e Patentes

Pyetje dhe pergjigje per patent shoferi

14 COMMENTS

 1. ju keni nevojë për licencë shqiptar qytetarin e vozitjes polak, qëllimi i një kolektori

 2. Please let me know if you’re looking for a writer for
  your weblog. You have some really good articles and I feel I would be a good asset.
  If you ever want to take some of the load off, I’d
  absolutely love to write some material for your blog in exchange for a
  link back to mine. Please send me an e-mail if interested.
  Thank you!

Comments are closed.