Quiz Islam

Luaj lojen Kuizi Islam shqip. Loja Quizi Islam Online, Luaj Quici Islam, Kuici Islam Online Loje falas. Aplikacioin flas Kuiz islamik Online. Luaj dhe download Kuizin islam falas ne internet..  Ehli Sunet Kuiz. Kuiz i Ehli Sunetit. Prit deri sa te karikohet Kuizi islam.

71 Comments

 1. sdd says:

  ku me marr kuizi islam oo vlla

 2. ammra says:

  s,a elhamdulila s ame pelqen ki kuiz islam allahu ju shperbleft

 3. Emine_dzelili says:

  elhamdulilah

 4. Emine says:

  kuizi me i mir !!!

 5. Anita_nita says:

  shu kuiz i mir zoti ju nshperbleft

 6. albanota says:

  albanota

 7. valbona says:

  shum Kuiz i mir zoti ju shpërbleftt

 8. valbona says:

  Kuizz ii qëlluar është allahu ju Shpërbleft

 9. nikiy says:

  zoti ju shperbleft per kuiz

 10. beka says:

  qysh bre me hin nuk po di spo aktivizohet

 11. betim says:

  ej bre nuk bom bon me hi ne kete kuizin a me tregon dikuh

 12. sara says:

  Allahu ju shperblefte dhe ja ndricofte fytyrat e juaja ne diten kur do te shperblehen punemiret se shum i mir ky Kuiz me respekte

 13. zgjimi says:

  qysh me download loj islame milioneri

 14. Allahu-Ekber says:

  qka nuk esht duke u hapur loja

 15. sokol says:

  shum loj e qelluar edhe me msu edhe me uknaq me fjat te kuanit

 16. blerona says:

  ALL-LLAHU ju shperbleft juve qe e kini ket kuizi

  ALL-LLAJU ju shperbleft edhe juve qe keni luajtur

  ALL-LLAHU ju shperbleft edhe atyre muslimaneve te cilet besojn ne Zot

  ALL-LLAHU EKBER ALL-LLAHUU JU NIMOFT KREITVE A
  AMIN

 17. sedati says:

  allahu ju shperbleft o musliman me gjenetin firdeus amin

 18. elmedina says:

  si ta download kuizin islam

 19. Nessa says:

  Doom Ban brehh

 20. o zoti ju shperbleft hahaaha unw skisha dit me lujt en qet loj kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

 21. tina says:

  tina

 22. Kaltrin sEfERi says:

  ALLAHU ju ShperBleft Me XheNNeT Insha ALLAH

 23. HASHIMI NAIM says:

  A ESHTE E VERTET SE I FITON KETO PARE APO VETEM LOJE ESHTE SELAM ALEJKUM PA KEQKUPTIM VELLA VETEM PYETA

 24. nessa says:

  hashim naim kete kuiz e kan bere vetem per allahun xh.sh e jo per pare ma bo hallall

 25. Shum kuiz i mir islam po po u perziejshin edhe do pyetje te tjera p.sh sa kontinente janë si quhet diq qishtut ajo qe merret me prodhimin e çipave etj etj por tek e fundja osht shum i mir…

 26. Qendrim Rexha says:

  s.a eshte nje kuqiz shum i mir por po i pshtillshin sa kontinente jan etj por mua me pelqej ky kuiz

 27. arlind says:

  selam alejkum ku muj me gjet qet ezan qe pe kendon ne fund pergjegjes

 28. arlind veq munesh me hi ne youtube edhe me e lyp ezani arabisht e inshallah e nngon a.s

 29. suela says:

  ju lumet aji s ei ka ra ndermed me qit kisi loj per allahu allahu ju shperbleft ne xhenet ferdus amin

 30. suela says:

  selam alekm ku eshte aji veni per me i ndrru pytjen
  allahu ju shpibleft te gjidhi muslimat amin

 31. z ukri says:

  selam elej kym shumir ju prshendet zuka

  • Suejb says:

   Nuk Dii Taa Downladoj

   • erblin says:

    s.a i pershendes te gjith muslimanet dhe i faleemderoj shum per ket kuiz qe e keni ber.. vec edhe deshta me diten andrrohen pytjet apo jo… ju pershendes me zemer.

 32. ardita says:

  s.a

 33. erblin says:

  s.a i pershendes te gjith muslimanet dhe i faleemderoj shum per ket kuiz qe e keni ber.. vec edhe deshta me diten andrrohen pytjet apo jo… ju pershendes me zemer, ve alejkum selam ve rrahmetullahu ve berekatuhu.

 34. erblin says:

  s.a a ban me dten se a mundesh me ndrru pytjen apo jo ju lutem me tregoni dikush dhe allahu ju shperbleft me xhenet inshalla.

 35. eduard says:

  all-llahu ju shperbleft per ket pun ket ezan mund te ma qoni link per ta degjuar

 36. summeje says:

  un ne ket kfizz jam ere e nuk po idi ca pytje por jan tee miraa shum edhe nese nuk idi jan te mira Elhamdulilahhh…

 37. tefik says:

  Alla-hu ju shperbleft

 38. donita says:

  kuiz teper i mir edhe pse disa pyetje te veshtira

  • Rehana says:

   Nese meson rreth Islamit..pyetjet nuk do te jene edhe aqe te veshtira Donita

 39. Elmedin says:

  un shum e pëlqej këtë kuiy All-llahu ju shpërbleftë

 40. elmedina says:

  Selam alejkum une nuk po muj me gjet ket kfiz me tregoni si duhet me gjet ju lutmi

 41. kadri limani says:

  Es-Selam Alejkum Allahu juv shperbleft per ket kuiz te bukur

 42. lola says:

  deshmoj se vetem all llahu eshte zot kurse muhamedi a.s eshte rob dhe i derguari i tij

 43. betim potera says:

  kuizi i qelluar allahu ju shperbleft o vllezer.

 44. diana says:

  Qelësi i dijes është pyetja. Pyet për të mësuar, jo për të provokuar.

 45. arba says:

  allahu e shperbleft ate njeri i cili ka zbuluar kete kuiz sepse ne kete kuiz qellojn pyetjet qe te pyesin per pejgamber allahu ekber

 46. fatlumselaci123 says:

  Allahu ju shperbleft!

 47. Elmaida kadriju says:

  selamu alejkum un du mme downloadu po nuk e di se ku a mundeni me me ndihmu

 48. klevis says:

  Superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 49. muhamed s.a.w.s says:

  subhanAnallah shume loje e bukur!

 50. fatime says:

  Allahu ju shperbleft!

 51. Muhabi says:

  Elhamdulilah,Elhamdulilah,Elhamdulilah ne qelet syte neve edhe ne ta dim teverteten kuizi eshte shume i pasur me njohuri te verteta dhe i vlevshem per cdo musliman es-salamu alejkum ve rahmetallahu ve berekatuhu

 52. boni qa doni says:

  Allahu ju shpbleft wi e kini bo kit kuiz amo po dilni jasht fes me do pytje s.r.sh. cili shtet ka siperfaqen mat madhe rusia e do shtete tjera kto jon per gjeografi e jo per ksi land Allahu ju udhzoft

 53. oltaa says:

  loja me e mir qe kam luajtur allahu ju shperbleft.

 54. adelina says:

  kuizi shuuumm i bukur

 55. sara says:

  mashAllah Allahu ju shperblefte ♥

 56. Bleon says:

  Faqe shum e mir

 57. ANISA says:

  ALLAHU JU SHPERBLEFTE SE TEPRER LOJE EMIRE
  E KTO PARE A JAPEN PERNIME A VETEM HAJGARE

 58. Enes says:

  Allahu ju shperbleft per kete kuiz kaq te mire besoni se kom perfitu shume prej tij Allahu ju ruajt

 59. Florian Berisha says:

  Mashalla allahu iu shperbleft

 60. Fiona says:

  Marshalla allahu ju shperbleft