Home Video lajme Rama në pediatri, shpërndan dhurata për fëmijët e sëmurë

Rama në pediatri, shpërndan dhurata për fëmijët e sëmurë

262
0

Kreu i bashkisë Edi Rama ka qenë sot pranë fëmijëve të sëmurë në repartin e pediatris në QSUT. Duke shpërndarë dhurata për më të vegjlit Rama u uroi atyre gëzuar festat dhe shërim sa me të shpejtë në betejën që kanë nisur. Një urim të vecantë kryebashkiaku përcolli dhe për stafin mjëkësor