Home Lajme Sport Reali me kater me te miret ne sulm kunder Sociedad

Reali me kater me te miret ne sulm kunder Sociedad

371
0

Lajme Sportive-Mourinho ka ne dispozicion komplet arsenalin e mundshem ne sulm per te arritur nje rezultat pozitiv kunder Sociedad.Formacioni i mundshem qe mund te perdoret sonte nga Mourinho eshte 4-2-3-1 me Cristiano Ronaldo, Mesut Ozil, Angel Di Maria dhe Gonzalo Higuain që do të udhëheqin sulmin.Ja edhe lojtaret qe mund ta perbejne kete formacion./shqiplajme.com/

Casillas

Ramos – Pepe – Carvalho – Marcelo

Xabi Alonso – Khedira

Di Maria – Ozil – Ronaldo

Higuainhttp://shqiplajme.com/reali-me-kater-me-te-miret-ne-sulm-kunder-sociedad/