Home Aktualitet Reja bie nga qielli VIDEO

Reja bie nga qielli VIDEO

293
0

Si asnjëherë më parë, një re ka “rënë” nga qielli dhe ka qëndruar fare pranë sipërfaqes së tokës, duke shënuar një fenomen të jashtëzakonshëm të natyrës. Ngjarja ka ndodhur në Emiratet e Bashkuara Arabe dhe është filmuar nga kalimtarë të rastësishëm. Reja ka fluturuar duke zbritur ngadalë nga qielli, derisa preku tokën. Në video duket edhe një person që afrohet dhe fut dorën mes resë. Ajo ka qëndruar pezull për pak kohë dhe më pas është ngritur sërish lart.