Home Aktualitet Rikthehet dhuna ne familje.Babai dhunon vajzen dhe gruan

Rikthehet dhuna ne familje.Babai dhunon vajzen dhe gruan

541
0

Lajm Shqip-Eshte rikthyer dhuna ne familje.Ngjarja e rende ka ndodhur ne nje fshat te Elbasanit ku babai i cili ishte emigrant prej disa vitesh ne Greqi eshte kthyer duke ushtruar dhune dhe terror mbi gruan edhe vajzen e tij.Shkak eshte bere fejesa e vajzes gje te cilen babai nuk e ka aprovuar.Ne nje intervist gruaja ka treguar se ajo ishte e ndare me burrin dhe se ky i fundit jetonte prej disa vitesh ne Greqi me nje grua tjeter.Policia ka arrestuar dhunuesin Kostandin Skenderi./shqiplajme.com/