Home Video lajme SHBA: KQZ zbatoi ligjin, politika të zgjidhë krizën

SHBA: KQZ zbatoi ligjin, politika të zgjidhë krizën

334
0

Ngërci politik në Shqipëri ka demtuar jo vetëm reputacionin e vendit por dhe potencialin e saj për të ecur përpara dhe për tu bërë anëtare e BE. Kështu deklaron zv/Ndihmës Sekretari amerikan i Shtetit për Evropën në një intervistë për VOA. Ai konsideron të drejtë vendimin e KQZ për djegien e fletëve të votimit.