Host Falas, Domain Falas

Host Falas: Nese jeni te interesuar per Host falas profesional, lexoni me kujdes kete paragraf per te kuptuar si mund ta merrni ate. Tre vjet host falas premium. E cuditshme por kur ke je marr per shume kohe me keto gjera i di dhe hilet. Duhet vetem pak besim nga ana juaj, nje llogari paypal dhe asgje me teper.
Atehere, une si Admin jam pjese e programit te referalit tek Ipage Host http://www.ipage.com/   e cila ofron host me pagese, dhe mund t’jua kthej vleren qe keni paguar per te blere hostin tek kjo kompani nese ju kaloni nepermjet ketij linkut qe ju tregova. (Eshte e rendesishme qe te kaloni nepermjet ketij linkut tek faqja e hostit)
Per te patur host falas por te nje cilesie profesional per nje vit, ju do te shpenzoni rreth 23 dollare dhe un do tjua kthej ato mbrapsht, mbasi ato te mi kene derguar mua si shperblim qe i solla nje klient te ri pasi supozohet qe ju cova un tek ato dhe ju do te rinovoni sherbimet e hostit tek ato edhe ne vitet e tjera, por kjo varet absolutisht nga vete ju.
Nese e keni kuptuar si ide, mos nguroni te na kontaktoni ne faqen tone ne fb Peqin Albania dhe te flasim me tej.
Pak fjale dhe shume vepra. Tung!!!

Host me cmim te lire:
Nese nuk keni besim, (dhe s’keni pse te keni,) jeni te lire te hidhni nje sy vete kompanise dhe do te shikoni se eshte kompania me cmim me te leverdisshem ne treg. Un vete e perdor per faqet e mia dhe jua sugjeroj te gjithe shqiptareve. 1.99 dollare ne muaj ose 70 dollare per 3 vjet. Nuk ja vlen te merreni me faqe qe ofrojne hoste falas dhe te acarojne nervat. Ketu keni host pa limit, bandwith pa limit, trafik pa limit. dhe madje te japin dhe nje domain falas por qe s do tju kisha keshilluar.
Host ne oferte me cmim te arsyeshem dhe te lire do ti gjeni ketu ne keto oferta IPAGE ose JUSTHOST
host falas