Home Aktualitet Shiko AL Pazar emisionin e ri te VIzion Plus,

Shiko AL Pazar emisionin e ri te VIzion Plus,

680
0

Shiko AL Pazar Live, emisionin e ri te Vizion Plus me Agron Llakaj dhe Behar mera,  perseritje ritransmetim.. Ketu do te mund te shikoni videot e Al Pazar, si dhe Al Pazar Live

AL Pazar fillon nga muaji tetor, Saktesisht te shtunen me 6 Tetor ora 21:00 ne televizionin VIZION PLUS

NJE IDE E Agron Llakaj ku perkrah tij do te jete dhe nje humorist mjaft i njohur i ekranit shqiptar.
Agron Llakaj do e prezantoje se bashku me humoristin Behar Mera.

Kliko brenda videos tek Playlist dhe do te shfaqen te gjitha videot e Al Pazar