Home Lajme Sport Shiko Barcelona – Bayern Munchen Live

Shiko Barcelona – Bayern Munchen Live

652
0

barcelona vs bayern munich liveShiko ndeshjen e futbollit Barcelona – Bayern Munchen Live 1 Maj 2013

Bayern i Mynihut është vetëm një hap larg finales së dytë radhazi dhe të tretës në katër vitet e fundit të Champions League. Fitorja 4-0 në ndeshjen e parë ndaj Barcelonës, lë pak për të hamendësuar dhe shanset për të qënë në finalen e Uemblit janë të mëdha. Megjithatë në Spanjë janë të fiksuar pas remuntadës, ndërsa trajneri Jupp Heinkes e bën të qartë se ekipi nuk zbret në fushë për të luajtur në mbrojtje.

Per te pare ndeshjen barcelona vs bayern munich Live kliko ketu

Barcelona – Bayer Mynih Live online