Home Lajme Sport Shiko Bjellorusi Shqiperi Live

Shiko Bjellorusi Shqiperi Live

705
0

Shiko ndeshjen e futbollit Shqiperi Bjellorusi live ne Supersport ose Tring..

kliko ketu www.atdhe.al/livefutboll2.html

 

Ndeshje futbolli live me koment shqip Shqiperi-Bjellorusi EURO 2012 ne Supersoprt ose ne Tring online ne internet HD.

Ndeshje midis Shqiperise dhe biellorusise direkt nga interneti Live. Ndeshja qe luhet ne slloveni ndermjet Kombetares Shqiptare dhe Biellorusia te shtunen me date 26 maj 2011. Watch Albania vs Bielorusia Live on internet streaming. UEFA.com – UEFA EURO 2012 – Belarus-Albania Live streaming