Home Aktualitet Shiko Ceki – Portugali Live / Ndeshjet e Euro 2012

Shiko Ceki – Portugali Live / Ndeshjet e Euro 2012

423
0

Shiko Ndeshjen Ceki – Portugali Live. Ndeshjet cerekfinale te Euro 2012 live

Ndeshja Cerekfinale Ceki – Portugali Live mund te shikohet direkt nga interneti ne adresen tone www.peqini.com/ndeshje ose kerkoni ne google “peqini ndeshje live”.

Ndeshja Ceki – Portugali luhet ne date 21 qershor 2012, eshte nje prej ndeshjeve cerekfinale te kampionatit evriopian euro 2012. Ceki – Portugali LIVE do te luhet ne oren 20:45

Ndeshja Ceki – Portugali tranmsetohen live ne TVSH dhe Supersport ndersa ne internet ju mund ti shikoni live ndeshjet ne adresen tone www.peqini.com/ndeshje

Ceki – Portugali Live 

Shiko Ndeshjen Ceki – Portugali LIVE 

Ndeshja Ceki – Portugali mundesohet ne bashkepunim me www.atdhe.al e cila eshte transmeton ndeshje live dhe tv shqiptare live online 24 ore.