Home Lajme Sport Shiko Gjermani – Greqi Live / Cerekfinalet e Euro 2012

Shiko Gjermani – Greqi Live / Cerekfinalet e Euro 2012

252
0

Shiko Ndeshjen Spanje – France Live. Ndeshjet cerekfinale te Euro 2012 live

Shiko ndeshjen Cerekfinale Gjermani – Greqi Live Direkt nga interneti. Ndeshja Gjermani vs Greqi me koment shqip.

Ndeshja Gjermani – Greqi luhet ne date 23 qershor 2012, eshte nje prej ndeshjeve cerekfinale te kampionatit evriopian euro 2012.Gjermani – Greqi LIVE do te luhet ne oren 20:45

Shiko Gjermani – Greqi e cila tranmsetohen live ne TVSH dhe Supersport ndersa ne internet ju mund ti shikoni live ndeshjet ne adresen tone www.peqini.com/ndeshje

Gjermani – Greqi  Live 

Shiko Ndeshjen Spanje – France LIVE 

Ndeshja  Gjermani – Greqi me koment shqip ofrohet nga www.atdhe.al e cila eshte faqe interneti qe transmeton ndeshje live dhe tv shqiptare live online 24 ore.