Home Lajme Sport Shiko Itali – Angli Live / Ndeshja cerekfinale Euro 2012

Shiko Itali – Angli Live / Ndeshja cerekfinale Euro 2012

293
0

Shiko Ndeshjen e futbollit Spanje – France Live. Ndeshjet cerekfinale te Euro 2012 live

Shiko ndeshjen Cerekfinale Itali – Angli Live Direkt nga interneti. Ndeshja e futbollit Itali vs Angli me koment shqip tvsh supersport.

Ndeshja Itali – Angli luhet ne date 24 qershor 2012, eshte nje prej ndeshjeve cerekfinale te kampionatit evriopian euro 2012. Itali  Angli LIVE do te luhet ne oren 20:45

Shiko Itali – Angli e cila tranmsetohen live ne TVSH dhe Supersport ndersa ne internet ju mund ti shikoni live ndeshjet ne adresen tone www.peqini.com/ndeshje

Itali – Angli  Live me koment shqip

Shiko Ndeshjen Spanje – France LIVE 

Ndeshja  Itali – Angli me koment shqip ofrohet nga www.atdhe.al e cila eshte faqe interneti qe transmeton ndeshje live dhe tv shqiptare live online 24 ore.