Home Lajme Sport Shiko Itali – Gjermani LIVE

Shiko Itali – Gjermani LIVE

427
0

Shiko Ndeshjen e futbollit Itali – Gjermani Live. Ndeshja gjysemfinale e Euro 2012 live me koment shqip.

Shiko ndeshjen gjysemfinale Itali – Gjermani Live direkt nga interneti. Ndeshja e futbollit Itali – Gjermani me koment shqip tvsh supersport.

Ndeshja Itali – Gjermani luhet ne date 28 qershor 2012, eshte nje prej ndeshjeve gjysemfinale te kampionatit evropian euro 2012. Itali – Gjermani LIVE do te luhet ne oren 20:45

Fituesja e ndeshjes Gjermani vs. Itali, do te perballet ne finalen e EURO 2012 me date 1 korrik me spanjen.

Shiko Itali – Gjermani e cila tranmsetohen live ne TVSH dhe Supersport ndersa ne internet ju mund ti shikoni live ndeshjet ne adresen tone www.peqini.com/ndeshje

Itali – Gjermani Live me koment shqip

Shiko Ndeshjen Itali – Gjermani LIVE 

Ndeshja  Itali – Gjermani me koment shqip ofrohet nga www.atdhe.al e cila eshte faqe interneti qe transmeton ndeshje live dhe tv shqiptare live online 24 ore.