Home Aktualitet Shiko Itali – Irlande Live – Euro 2012 Online

Shiko Itali – Irlande Live – Euro 2012 Online

334
0

Shiko Ndeshjen Itali – Irlande e Veriut Live. Ndeshjet e sotme te Euro 2012 live

Ndeshja Itali – Irlande Live mund te shikohet direkt nga interneti ne adresen tone www.peqini.com/ndeshje ose mjafton te kerkoni ne google peqini ndeshje live.

Ndeshjet qe luhen sot jane ato te grupit C te kampionatit evriopian euro 2012. Itali – Irlande LIVE do te luhet ne oren 20:45

Ndeshjet tranmsetohen live ne tvsh dhe Supersport ndersa ne internet ju mund ti shikoni live ndeshjet ne adresen tone www.peqini.com/ndeshje

Itali – Irlande Live 

Shiko Ndeshjen Itali – Irlande LIVE 

Ndeshja Hollande – Portugali mundesohet nga faqja www.atdhe.al e cila eshte e dedikuar teresisht per ndeshje live dhe tv shqiptare live online.