Shiko Itali – Kroaci Live dhe Spanje – Irlande Live (Euro 2012)

Ndeshjet e sotme te Euro 2012 date 14 qershor 2012 Spanje Irlande dhe Itali Kroaci live mund ti shikoni direkt nga interneti ne adresen tone www.peqini.com/ndeshje ose mjafton te kerkoni ne google peqini ndeshje live.

Ndeshjet qe luhen sot jane ato te grupit B te kampionatit evriopian euro 2012. Italia dhe Kroacia do te luajne ne oren 20:45 ndersa Spanja dhe Irlanda ne oren 18:00.

Ndeshjet tranmsetohen live ne tvsh dhe Supersport ndersa ne internet ju mund ti shikoni live ndeshjet ne adresen tone www.peqini.com/ndeshje

Spanje vs. Irlande Live 

Itali vs. Kroaci LIVE 

Ndeshja Spanje – Irlande dhe Itali – Kroaci mundesohen nga faqja www.atdhe.al e cila eshte e dedikuar teresisht per ndeshje live dhe tv shqiptare live online.

Comments are closed.