Shiko ndeshjen Argjentine Shqiperi LIVE

Ketu mund te shikoni ndeshjen miqesore te futbollit Argjentine Shqiperi LIVE e cila do te luhet ne daten 20 qeshor 2011 ne oren 23:10 ne stadiumin  e Buones Aries. Ndeshja Shqiperi Argjentine do te trasmetohet nga TVSH dhe Digi gold (jo nga Supersporti).  Shqiperia dhe Atgjentina do te perballen per here te pare ne historine e tyre te futbollit.

Albania vs Argentina Live Streaming HD nga www.Atdhe.al

Ndeshja midis Shqiperise dhe Argjentines do te kete nje interes te madh nga te dyja palet.

Ne adresen e meposhtme keni linkun per te pare ndeshjen LIVE  me koment shqip nga Supersporti dhe TVSH ne HD

www.atdhe.al/sport.html

Per Argjentinen sepse do te jete nje ndeshje miqesore e vlefshme per fillimin e kupes se Amerikes ndersa per Shqiptaret pasi kundershtar te nivelit te Argjentines rralle here na bien neper shorte.

GJithsesi ne shpresojme te shohim nje loje te bukur mes te dyja skuadrave Argjentines dhe Shqiperise, dhe i urojme fitore skuadres tone te zemres.

No Comments

  1. kristi says:

    look great