Home Lajme Sport Shiko ndeshjen Shqiperi – Islande Live me koment shqip

Shiko ndeshjen Shqiperi – Islande Live me koment shqip

654
0
Shiko Shqiperi Islande Live

Shikoni Ndeshjen e futbollit Shqiperi – Islande Live Online ne date 12 tetor 2012 ora 19:00

Ndeshja e futbollit Shqiperi – Islande e cila do te trasmetohet nga Tvsh Live dhe Supersporti me koment Shqip,  mund ta shikoni ne adresen www.peqini.com/ndeshje nga interneti

Per te pare ndeshjen e futbollit midis Shqiperise dhe Islandes nga interneti mjafton te klikoni ne adresen e tone te internetit www.peqini.com/ndeshje
Shqiperi vs Islande tvsh live,

Watch Albania vs. Islande Live TVSH.

Jepi nje Like poshte nese mendon se Shqiperia do te fitoje!!!