Home Lajme Sport Shiko ndeshjen Shqiperi – Slloveni me koment shqip

Shiko ndeshjen Shqiperi – Slloveni me koment shqip

510
0
Shiko Shqiperi Slloveni live

Shikoni Ndeshjen e futbollit Shqiperi – Slloveni Live Online me koment shqip ne date 16 tetor 2012 ora 20:30

Ndeshja e futbollit Shqiperi – Slloveni, e cila do te trasmetohet nga Tvsh Live dhe Supersporti me koment Shqip,  mund ta shikoni ne adresen www.peqini.com/ndeshje nga interneti

Per te pare ndeshjen e futbollit midis Shqiperise dhe Sllovenise dhe cdo ndeshje tjeter nga interneti mjafton te klikoni ne adresen e tone te internetit www.peqini.com/ndeshje
Shqiperi vs Slloveni tvsh live,

Watch Albania vs. Slloveni Live TVSH.

Like kush mendon se Shqiperia do te fitoje sonte!!!