Home Lajme Sport Shiko ndeshjen Shqiperi vs. France Live me koment shqip

Shiko ndeshjen Shqiperi vs. France Live me koment shqip

593
0

Ndeshjen Shqiperi France Live Online e cila do te trasmetohet nga Tvsh Live ne date 2 shtator 2011 ora 21:00, mund ta shikoni ne adresen www.atdhe.al/ndeshje nga interneti
Per te pare ndeshjen e futbollit midis Shqiperise dhe Frances nga interneti mjafton te klikoni ne adresen e njohur te internetit www.atdhe.al/ndeshje Shqiperi vs France tvsh live, Watch Albania vs. France from TVSH. Shqiperi/France live, Shqiperi – France Live online.
Trajneri i Kombëtares Shqiptare, Josip Kuzhe, ka grumbulluar 23 lojtarë për dy ndeshjet e mbetura kualifikuese për Euro 2012, ndaj Francës më 2 shtator dhe ndaj Luksemburgut më 6 shtator 2011. Bie në sy rikthimi në ekipin përfaqësues i lojtarit Ervin Skelës dhe Klodian Duros, dy futbollistë këta që jo vetëm nuk aktivizohen në asnjë skuadër që prej fundit të sezonit të kaluar, por nuk kanë zhvilluar as stërvitje gjatë kësaj periudhe.