Shiko Norvegji – Shqiperi live online me koment shqip

shiko_norvegji_shqiperi_liveShiko ndeshjen Norvegji – Shqiperi live shqip falas online. Kombetarja shqiptare luan me 22 mars ndeshjen e vlefshme per eliminatoret e boterorit Brazil 2014

Norvegjia do te prese Shqiperine  më 22 mars 2012 e cila do te jete ndeshja e rradhes eliminatore per Boterorin 2014.

Shqiperia do te kerkoje me kusht qe te dal me pike kunder Norvegjise

Shiko ndeshjen Norvegji – Shqiperi live me koment shqip falas online

Ndeshjen Norvegji Shqiperi do te mund ta shikoni LIVE me koment shqip nga supersporti dhe TVSH live ne adresen www.shiko.tv/sports

Ku mund ta shikoj Norvegji – Shqiperi LIVE me koment shqip nga supersporti?

Shiko Shqiperi – Norvegji Live:

www.shiko.tv/sports

www.atdhe.al

www.peqini.com/ndeshje

www.tvshqiplive.net/ndeshje

 

One Comment

  1. agimi says:

    forca