Shiko Portugali – Spanje Live

Shiko Ndeshjen e futbollit Portugali Spanje Live. Ndeshja gjysemfinale e Euro 2012 live me koment shqip.

Shiko ndeshjen gjysemfinale Spanje – Portugali Live direkt nga interneti. Ndeshja e futbollit Spanje – Portugali me koment shqip tvsh supersport.

Ndeshja Spanje – Portugali luhet ne date 27 qershor 2012, eshte nje prej ndeshjeve gjysemfinale te kampionatit evropian euro 2012. Spanje – Portugali  LIVE do te luhet ne oren 20:45

Shiko Spanje – Portugali  e cila tranmsetohen live ne TVSH dhe Supersport ndersa ne internet ju mund ti shikoni live ndeshjet ne adresen tone www.peqini.com/ndeshje

Spanje – Portugali Live me koment shqip

Shiko Ndeshjen Spanje – Portugali LIVE 

Ndeshja  Spanje – Portugali me koment shqip ofrohet nga www.atdhe.al e cila eshte faqe interneti qe transmeton ndeshje live dhe tv shqiptare live online 24 ore.

Comments are closed.