Home Aktualitet Shiko Shqiperi – Kamerun Live Online

Shiko Shqiperi – Kamerun Live Online

350
0

Shiko ndeshjen miesore Shiperi vs. Kamerun Live ne faqen tone te internetit.

Kombetarja shqiptare do te zhvilloje me date 14 nentor 2012 nje ndeshje miqesore me perfaqesuesen e Kamerunit.

Ndeshja Shqiperi – Kamerun do te luhet ne Zvicer ne stadiumin Stade de Geneve te Gjeneves  ne oren 20.45 dhe do te transmetohet live nga TVSH dhe Supersport.

Ju mund ta ndiqni ndeshen Kamerun – Shqiperi Live direkt nga interneti ne kete adrese www.peqini.com/ndeshje

Shiko Shqiperi – Kamerun live TVSH

Cameroon – Albania LIVE SUPERSPORT

Ne skuadren kamerunese luajne lojtare me emer e te shquar neper kampionatet e ndryshme europiane ku padyshim kryesori eshte futbollisti me i paguar ne bote Samuel Eto’.