Shiko Shqiperi – Moldavi LIVE – Ndeshje miqesore 15 gusht 2012

Me date 15 gusht 2012 do te zhvillohet ne Shqiperi ndeshja miqesore Shqiperi – Moldavi.

Gjithnje ne kuader te pergatitjeve te ekipit kuqezi per eliminatoret Brazil 2014 Federata Shqiptare e Futbollit nuk ka rreshtur punen e saj intensive per te siguruar takime nderkombetare te cilat perbejne dhe thelbin e kolaudimit te skuadres.

Kombetarja jone e drejtuar nga trajneri i njohur De Biassi vetem dy jave perpara se te startoje eliminatoret ka siguruar keshtu nje kundershtar te favorshem, Moldavine e cila eshte e njohur per futbollin e saj ne rritje dhe ajo qe pershtatet me shume per startin e kuqezinjve do te luajme ne fushen tone.

SHQIPERI -MOLDAVI lIVE NDESHJA 15 GUSHT 2012

Comments are closed.