Home Lajme Sport Shiko Shqiperi – Zvicer Live me koment shqip

Shiko Shqiperi – Zvicer Live me koment shqip

576
0
Shqiperi – Zvicer LIVE

Shikoni Ndeshjen e futbollit Shqiperi – Zvicer Live Online ne date 11 shtator 2012 ora 20:30

Ndeshja e futbollit Shqiperi – Zvicer e cila do te trasmetohet nga Tvsh Live dhe Supersport Shqip,  mund ta shikoni ne adresen www.peqini.com/ndeshje nga interneti

Per te pare ndeshjen e futbollit midis Shqiperise dhe Zvicres nga interneti me koment shqip mjafton te klikoni ne adresen e tone te internetit www.peqini.com/ndeshje

Ndeshja e sotme Shqiperi – Zvicer LIVE eshte e vlefshme per eliminatoret ne kampionatin boteror te futbollit Brazil 2014
Shqiperi vs Zvicer tvsh live,

Watch Albania vs. Zvicer Live TVSH.