Home Lajme Sport Shiko Spanje – France Live / Cerekfinalet e Euro 2012

Shiko Spanje – France Live / Cerekfinalet e Euro 2012

319
0

Shiko Ndeshjen Spanje – France Live. Ndeshjet cerekfinale te Euro 2012 live

Ndeshja Cerekfinale Spanje – France Live mund te shikohet direkt nga interneti ne adresen tone www.peqini.com/ndeshje ose kerkoni ne google “peqini ndeshje live”.

Ndeshja Spanje – France luhet ne date 23 qershor 2012, eshte nje prej ndeshjeve cerekfinale te kampionatit evriopian euro 2012. Spanje – France LIVE do te luhet ne oren 20:45

Shiko  Spanje – France e cila tranmsetohen live ne TVSH dhe Supersport ndersa ne internet ju mund ti shikoni live ndeshjet ne adresen tone www.peqini.com/ndeshje

Spanje – France Live 

Shiko Ndeshjen Spanje – France LIVE 

Ndeshja Spanje – France mundesohet ne bashkepunim me www.atdhe.al e cila eshte transmeton ndeshje live dhe tv shqiptare live online 24 ore.