Shiko Spanje – Itali Live (Finalja e EURO 2012)

Shiko Finalen e Euro 2012 Spanje – Itali Live. Ndeshja finale e Euro 2012 live me koment shqip.

Shiko ndeshjen finale Spanje – Itali Live direkt nga interneti. Ndeshja e futbollit Spanje – Itali me koment shqip nga tvsh dhe supersport.

Finalja e Euro 2012, Ndeshja Spanje – Itali luhet ne date 1 korrik 2012,  Spanje – Itali LIVE do te luhet ne oren 20:45.

Finalja e Euro 2012 tranmsetohet live ne TVSH dhe Supersport ndersa ne internet ju mund ti shikoni live ndeshjet ne adresen tone www.peqini.com/ndeshje

Spanje – Itali Live me koment shqip

Ndeshja  Spanje – Itali me koment shqip ofrohet nga www.atdhe.al e cila eshte faqe interneti qe transmeton ndeshje live dhe tv shqiptare live online 24 ore.

Comments are closed.