Home Lajme Sport Shiko Spanje – Kroaci Live – Euro 2012 Online

Shiko Spanje – Kroaci Live – Euro 2012 Online

380
0

Shiko Ndeshjen Spanje – Kroaci Live. Ndeshjet e sotme te Euro 2012 live

Ndeshja Spanje – Kroaci Live mund te shikohet direkt nga interneti ne adresen tone www.peqini.com/ndeshje ose mjafton te kerkoni ne google “peqini ndeshje live”.

Ndeshjet qe luhen sot jane ato te grupit C te kampionatit evriopian euro 2012. Spanje – Kroaci LIVE do te luhet ne oren 20:45

Ndeshjet tranmsetohen live ne TVSH dhe Supersport ndersa ne internet ju mund ti shikoni live ndeshjet ne adresen tone www.peqini.com/ndeshje

Spanje – Kroaci Live 

Shiko Ndeshjen Spanje – Kroaci LIVE 

Ndeshja Spanje – Kroaci mundesohet nga faqja www.atdhe.al e cila eshte transmeton ndeshje live dhe tv shqiptare live online 24 ore.