Home Aktualitet Shpallet Fituesi i Big Brother Albania 5 (VIDEO)

Shpallet Fituesi i Big Brother Albania 5 (VIDEO)

361
3

Shpallet fituesi i edicionit 5 te Big Brother Albania. Fituesi i Big Brother Albania 5 eshte banori i shtepise me emrin Arber.

Arbri nga Kosova eshte fituesi i Big brotherit

Pas disa muajsh ne shtepine e Big brother erdhi dhe finalja ku merrnin pjese 5 finaliste, Liami, Genta, Franceska, Arbri, Ermali

Big brother albania 5 finalistet ishin nen emocione ne naten e fundit dhe ai qe u shpall fitues ishte Arbri

3 COMMENTS

  1. pse shkruani lajme kot pa mbaru akoma bigu, sa bythqira jeni per ju te faqes mer
     

Comments are closed.