Home Aktualitet Shqiperi – Lituani Live | Shiko ndeshjen Online Shqip HD

Shqiperi – Lituani Live | Shiko ndeshjen Online Shqip HD

777
0

screenshot.66Shiko Shqiperi – Lituani live online HD me koment shqip nga Supersporti dhe TVSH

Ju mund te shikoni ndeshjen Shqiperi vs. Lituani direkt ne internet e cila do te transmetohet falas nga TVSH dhe Supersporti.

Ku mund te shikoj ndeshjen Shqiperi – Lituani?

Ndeshjen Shqiperi – Lituani LIVE e cila luhet me 26 mars, ora 20.00, ne Stadiumin Qemal Stafa mund ta shikoni ne adresen e internetit me poshte:

www.shiko.tv/sports

www.tvshqiplive.net/ndeshje

www.peqini.com/ndeshje

www.atdhe.al

 

Pas fitores se Kuqezinjve ne Norvegji, nje tjeter sfide e rendesishme zhvillohet ne arenen vendase Qemal Stafa. Mirepresim tifozet sa me te shumte per nje fitore tjeter kunder Lituanise.

 

Ka filluar sot shitja e biletave per miqesoren Shqiperi – Lituani, diten e marte, 26 mars, ora 20.00, Stadiumi Qemal Stafa.

 

Biletat peer ndeshjen Shqiperi – Lituani mund te blihen ne pikat e shitjes prane stadiumit Q. Stafa dhe ne Rr. E Barrikadave. Cmimet e biletave jane per ndeshjen Shqiperi – Lituani:

· TriTribuna Qendrore, Kategoria 1 1500 leke

· TriTribuna Qendrore, Kategoria 2 1000 leke;

· SeSektori D2 (perballe tribunes qendrore) 700 leke;

· SeSektoret D1 dhe D3 (ne krahet e D2) 400 leke

· SeSektoret C dhe E (prapa portave) 200 leke.