Stafi i faqes ju uron Gezuar Bajramin

Stafi i faqes Peqini.com i uron nga zemra te gjithe besimtareve musliman gezuar pershume vjet Fiter Bajramin 2012. Zoti sjellte begati dhe harmoni ne familjet tuaja, na i pranofte lutjet, faljet, agjerimin, lemoshen dhe te gjithe punet e mira qe kemi kryer gjate muajit te Ramazanit.

3 Comments

  1. ishalla ALLAHU na bone kabulle atyne qe jane mundu me zemere amine

  2. gezuar bajramin te ghithve muslimanve ….???? ju pershendes