Sukth qellohet per vdekje ne oborrin e shtepise se tij

Policia ben te ditur se autoret qelluan me arme zjarri rreth ores 2230 mbi Ardian Ndue celen i cli ndodhej ne oborrin e shtepise Familjaret e viktimes te alarmuar nga te shtenat ishin te paret qe pane trupin te mbuluar ne gjakbrbr42-vjecari u dergua menjehere per ne drejtim te spitalit te Durresit por pa arritur dot ti shpetoje vdekjes si pasoje e plageve te marra brbrPolicia e mberritur ne vendngjarje nisi menjehere hetimet per zbardhjen e shkaqeve dhe autoreve te vrasjes Nje numer i madh efektivesh krehu zonen perreth nderkohe qe hetimet po vazhdojne ende brbr


Gazetastart

Comments are closed.